buratino.pl - Bramy Drzwi Napędy buratino.pl - Bramy Drzwi Napędy Start  |  Mapa strony Mapa strony  |  Kontakt Kontakt
buratino.pl - Bramy Drzwi Napędy
Nasza oferta
Bramy
Technika przeładunkowa
Napędy
Ogrodzenia
Szlabany
Frezowanie
Zamknięcia p.poż.
Serwis

Zamknięcia p.poż. › Drzwi przeciwpożarowe

Zarówno pod względem formy i funkcji perfekcyjne w każdym calu Pod względem zakresu i urozmaicenia oferta firmy Hörmann w dziedzinie prewencyjnej ochrony przeciwpożarowej zajmuje pierwsze miejsce w Europie. W całych Niemczech można znaleźć zastosowane rozwiązania właśnie firmy Hörmann. Na przykład aluminiowe drzwi przeciwpożarowe T 90 HE 911/921 o wysokości 2.500 mm z absolutnie takim samym wzornictwem jak drzwi wejściowe Hörmann, aluminiowe drzwi dymoszczelne A/RS i aluminiowe drzwi T30 HE 311/321. Kolejnym atrakcyjnym produktem jest ściana przeciwpożarowa HE 330 SW, która zapewnia nieograniczony widok dzięki konstrukcji bez przeszkadzających szczeblin pionowych.

Zamknięcia przeciwpożarowe nie dopuszczają żadnych kompromisów
Produkcję tych zamknięć, ratujących życie i chroniących mienie, należy powierzyć specjalistom. W razie zagrożenia musi istnieć gwarancja pewnej ochrony. Zdecyduj się na zamknięcia przeciwpożarowe firmy Hörmann. W formie klap, drzwi, bram i elementów z wielkopowierzchniowym przeszkleniem. W firmie Hörmann znajdziesz kompetentnego partnera dysponującego szeroką ofertą dla wszystkich rozwiązań indywidualnych w budownictwie.

Ochrona przeciwpożarowa ma swój styl
Po raz pierwszy drzwi z wzorami dekoracyjnymi Hörmann zapewniają architektom kolejne możliwości aranżacji poprzez swój indywidualny design. Oferta drzwi z wzorami obejmuje kompletne drzwi skrzydłowe, których wygląd może być kształtowany indywidualnie poprzez dobór dowolnych aplikacji. Istnieje też możliwość wykonania w drzwiach świetlików o niemal dowolnych kształtach metodą wycinania laserowego, na podstawie rysunku lub po dokonaniu stosownych uzgodnień technicznych.

Skorzystaj z know how zdobytego w ciągu 30 lat doświadczeń.
Kupując zamknięcia przeciwpożarowe Hörmann decydujesz się na jakość, ochronę i bezpieczeństwo na długie lata. Wszystkie zamknięcia spełniają normę DIN 4102 i posiadają urzędową aprobatę Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej w Berlinie. Ponadto podlegają bieżącej kontroli jakości i są wytwarzane w systemie zarządzania jakością ISO 9001. Na tym bezpieczeństwie możesz polegać.

Ochrona przeciwpożarowa z dodatkową funkcją
Hörmann dostarcza ognioodporne (T30) i ogniotrwałe (T60) drzwi w zależności od wymagań wyposażone w dodatkowe funkcje zabezpieczające, także jako drzwi wielofunkcyjne.

Bramy  |  Technika  |  Napędy  |  Ogrodzenia  |  Szlabany  |  Frezowanie  |  Zamknięcia p.poż. Copyright © 2008 Buratino.pl  |  Created by MCTECH & Necon Design
 
statystyka